Home / Catering

Catering

Jako instytucja szkoleniowo-konferencyjna oferujemy przygotowanie odpowiedniego poczęstunku dla gości wydarzenia. Dbamy o każdy szczegół, aby każde organizowane spotkanie przebiegło w przyjemnej atmosferze. Jeśli szukasz sali szkoleniowej, w której obsługa koncentruje się na profesjonalizmie, to udowodnimy Ci, że jesteśmy najlepszym wyborem.

Specjalizujemy się w organizacji przerw kawowych, przekąskach szkoleniowych, obiadach czy szwedzkich bufetach. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Zrobimy wszystko, abyś razem ze swoimi gośćmi opuścił nasze progi z uśmiechem na twarzy, miło wspominając spędzony u nas czas.

Dostępne formy cateringu

Catering podstawowy
Jedna przerwa kawowa

Jednorazowa przerwa kawowa. Serwowana jest kawa, herbata, woda mineralna, ciastka do kawy, mleko, cytryna.

Całodniowy serwis kawowy

Serwis kawowy dostępny przez cały okres wynajmu sali. Serwowana jest kawa, herbata, woda mineralna, ciastka do kawy, mleko, cytryna.

Catering częściowy - z przekąskami
Jedna przerwa kawowa + przekąski

Jednorazowa przerwa kawowa wraz z przekąskami. Serwowana jest kawa, herbata, woda mineralna, ciastka do kawy, mleko, cytryna i przekąski (drożdżówki lub kanapki).

Całodniowy serwis kawowy + przekąski

Serwis kawowy dostępny przez cały okres wynajmu sali wraz z przekąskami. Serwowana jest kawa, herbata, woda mineralna, ciastka do kawy, mleko, cytryna i przekąski (drożdżówki lub kanapki).

Catering pełny - z obiadem
Jedna przerwa kawowa +
obiad

Jednorazowa przerwa kawowa. Serwowana jest kawa, herbata, woda mineralna, ciastka do kawy, mleko, cytryna. Dodatkowo przerwa obiadowa składająca się z dwóch dań (zupa i danie główne).

Całodniowy serwis kawowy + obiad

Serwis kawowy dostępny przez cały okres wynajmu sali. Serwowana jest kawa, herbata, woda mineralna, ciastka do kawy, mleko, cytryna. Dodatkowo przerwa obiadowa składająca się z dwóch dań (zupa i danie główne).

 

Top