Home / Doskonalenie umiejętności kierowniczych – ja jako lider

Doskonalenie umiejętności kierowniczych – ja jako lider

Każda organizacja powinna posiadać w swojej strukturze odpowiednio wykwalifikowaną kadrę kierowniczą, która będzie w stanie efektywnie zarządzać personelem. Jakie są cechy dobrego przywódcy i w jaki sposób powinien on zarządzać ludźmi? Zgłoś liderów Twojej firmy do udziału w szkoleniu “Doskonalenie umiejętności kierowniczych” i podnieść ich umiejętności przywódcze. Odpowiednio wykwalifikowany menedżer potrafi znacząco podnieść efektywność pracy zespołu, zmotywować go, a co za tym idzie zwiększyć zyski firmy. Dlatego warto zacząć inwestować w rozwój kadry pracowniczej już dzisiaj.

Jaki jest cel szkolenia?

Szkolenie “Doskonalenie umiejętności kierowniczych” pozwala na pozyskanie i rozwój umiejętności menadżerskich w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Pracownicy pełniący w Twojej firmie stanowiska kierownicze, będą potrafili efektywnie kierować nie tylko zespołem, ale również czasem, pracą i zadaniami.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest głównie do kadry zarządzającej i kierowniczej oraz dla wszystkich innych pracowników chcących rozwijać swoje kompetencje menadżerskie.

Jakie są korzyści dla Twojej firmy?

Dzięki szkoleniu Twoja organizacja będzie mogła lepiej wykorzystać potencjał liderów. Udoskonalą oni swoje kompetencje menadżerskie z zakresu zarządzania i przywództwa, dzięki czemu praca firmy stanie się bardziej efektywna. Dobry menedżer potrafi skutecznie zmotywować zespół do wydajnej pracy, co wpływa na zwiększenie zysków przedsiębiorstwa.

Jakie są korzyści dla pracowników Twojej firmy?

Kierownicy biorący udział w szkoleniu zwiększą swoje kompetencje jako lider, co wpłynie na poprawę pracy całego zespołu. Dzięki szlifowaniu umiejętności przywódczych i poznaniu zasad poprawnego zarządzania i motywowania, uczestnicy zwiększą swoją pewność siebie w kierowaniu ludźmi. Pewne i mądre kierowanie zespołem pozwala na zdobycie większego szacunku wśród pracowników.

Czas trwania szkolenia:
2 dni (14 godzin)
Cena szkolenia:
Program szkolenia:
1. Rola lidera w zespole.
2. Elementy skutecznej komunikacji.
3. Budowanie zespołu nastawionego na sukces.
4. Potencjał zespołu.
5. Konstruktywna Informacja zwrotna - jej rola w zespole.
6. Czynniki motywujące i demotywujące pracowników.
7. Prawidłowe delegowanie zadań.
8. Wyznaczanie celów oraz monitorowanie ich realizacji.
9. Współczesne metody kierowania zespołem.
W cenie szkolenia otrzymujesz:
- materiały dydaktyczne,
- salę szkoleniową,
- sprzęt multimedialny,
- catering kawowy,
- certyfikat ukończenia szkolenia dla każdego uczestnika.

Top