Home / Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Dlaczego IDWiU?

Nowoczesne sale szkoleniowe w sercu Bolesławca

Jesteśmy profesjonalną organizacją, obecną na rynku szkoleniowo – doradczym od 2003 roku. Stworzyliśmy miejsce do rozwoju, nauki i zmiany osobistej lub organizacyjnej poprzez realizację eventów oraz szkoleń.

Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego

Organizator i realizator specjalistycznych szkoleń i warsztatów dla kadr: firm, placówek oświatowych, instytucji publicznych i niepublicznych, organizacji, pracowników wszystkich szczebli. Specjalizujemy się w kompleksowym przygotowaniu szkoleń z zakresu umiejętności miękkich i twardych. Zajmujemy się kompleksową organizacją i obsługą szkoleń, wykładów czy konferencji wraz z cateringiem. To, co nas wyróżnia to w pełni wyposażone sale szkoleniowe, profesjonalna obsługa, elastyczne warunki wynajmu sal szkoleniowych, dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu oraz doskonała lokalizacja.

Obiekt, obok którego nie przechodzi się obojętnie

Instytut Doskonalenia Wiedzy i Umiejętności to wyjątkowe miejsce, które zachwyca niepowtarzalnym klimatem. Elegancję i styl widać w każdym najmniejszym szczególe, dzięki czemu każde organizowane tu wydarzenie nabiera wyrafinowanego charakteru. Budynek otoczony jest pięknym ogrodem, w którym również można zorganizować spotkanie czy warsztaty. Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy nowo odrestaurowaną piwnicę, która świetnie się sprawdza do organizacji kameralnych uroczystości, zarówno prywatnych, jak i biznesowych.

Nowoczesne rozwiązania

Wynajmowane przez nas sale zostały zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami. Zastosowanie innowacyjnych a przede wszystkim funkcjonalnych rozwiązań pozwoliło na stworzenie miejsca, które  jest doskonale dostosowane do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń i spotkań. Sale wyposażone są w niezbędny do przeprowadzenia szkoleń sprzęt taki jak projektor multimedialny, ekran, flipchart, laptopy, szybki Internet. Do realizacji wszystkich wydarzeń w naszych centrach używamy wyłącznie sprawdzonego i markowego sprzętu, który tworzy komfortowe warunki pracy.

Wysoki standard obsługi

Na każdym etapie kontaktu z Państwem, proponujemy elastyczne rozwiązania, zapewniając indywidualne podejście. Wysoka jakość obsługi, profesjonalizm i satysfakcja klienta są dla nas szczególne ważne, dlatego oferowane przez nas usługi są organizowane na najwyższym poziomie.

Dziękujemy za zaufanie, jakim Państwo nas obdarzyli przez te wszystkie lata naszej działalności. Jesteśmy wdzięczni za każdą opinię, która pomaga nam uzyskać jeszcze lepszą jakość świadczonych usług.

Oferta Instytutu Doskonalenia Wiedzy i Umiejętności w Bolesławcu

Sale szkoleniowe


Sale przeznaczone do organizacji kursów, warsztatów czy spotkań biznesowych.

Sprawdź ofertę

Sale eventowe


Sale przeznaczone do organizacji eventów biznesowych jak i prywatnych spotkań.

Sprawdź ofertę

Szkolenia otwarte


Ogólnodostępne szkolenia, organizowane w małych grupach zarówno dla osób prywatnych jak i przedstawicieli firm.

Sprawdź ofertę

Szkolenia dla firm


Szkolenia dla firm, których program ukierunkowany jest na indywidualne potrzeby danej organizacji.


Sprawdź ofertę

Zapraszamy do współpracy.

Top