Home / Sale do wynajęcia w Bolesławcu

Sale do wynajęcia w Bolesławcu


Sale wykładowe, konferencyjne, gabinety, pracownie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu sal. Zajmujemy się kompleksową organizacją i obsługą szkoleń, wykładów czy konferencji wraz z cateringiem. Posiadamy 9 sal wykładowych, 3 pracownie,gabinet oraz sekretariat. Na terenie obiektu znajduje się monitorowany parking. To co nas wyróżnia to w pełni wyposażone sale szkoleniowe, profesjonalna obsługa, elastyczne warunki wynajmu sal szkoleniowych, dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu oraz doskonała lokalizacja.
Przygotowana przez nas oferta jest alternatywą wobec sal w hotelach czy w centrach konferencyjnych. Proponowane przez nas usługi kierowane są do firm, instytucji jak i do osób prywatnych. Nasze sale szczególnie polecamy przy organizacji: szkoleń, kursów językowych, komputerowych, rekrutacji, spotkań większych grup, prezentacji usług czy towarów oraz do pracy biurowej. Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalną bazę dydaktyczną, w tym m.in. pracownie kosmetyczną i chemiczną, która doskonale nadaje się do prowadzenia kursów czy pokazów. Sale wykładowe wyposażone są w sprzęt audio-wideo, laptopy, projektory multimedialne, drukarkę, skaner. Istnieje możliwość organizacji przerw kawowych oraz typowego cateringu w postaci ciepłego posiłku. Dodatkowo wszystkie sale mają dostęp do sieci Wi-Fi.
 Sale  Powierzchnia Ustawienie teatralne Ustawienie szkolne  Ustawienie
bankietowe
Ustawienie w podkowę Inny układ Cena
       
Sale wykładowe
Zobacz opis
   35  30  20  20   Sprawdź cenę
Pracownia kosmetyczna
Zobacz opis
12 Sprawdź cenę
Pracownia chemiczna
Zobacz opis
12 Sprawdź cenę
Gabinet
Zobacz opis
8 Sprawdź cenę

 

W celu zgłoszenia chęci wynajmu sal prosimy pobrać poniższy formularz, wypełnić go i wysłać na adres mailowy kontakt@aurelus.edu.pl

Formularz zgłoszeniowy

Top