Home / Szkolenia medyczne

Szkolenia medyczne

Jesteś opiekunem medycznym i chcesz zdobyć nowe kwalifikacje? A może masz do czynienia z bliską osobą, która jest chora i nie wiesz jak się nią zaopiekować? Dzięki naszemu Instytutowi masz możliwość odbycia profesjonalnych szkoleń medycznych skierowanych właśnie do Ciebie. Nasza oferta edukacyjna jest podzielona tematycznie i każdy kurs dotyczy konkretnego typu pacjenta, abyś mógł w pełni się na nim skupić i zostać profesjonalistą. Jako osoba odpowiedzialna za zdrowie i życie swojego podopiecznego, potrzebujesz wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej, którą zdobędziesz razem z naszą wyspecjalizowaną kadrą, a po ukończeniu kursu otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający zdobyte przez Ciebie umiejętności.

 

Tematy kursów:

 

 1. Opieka nad pacjentem w przebiegu schorzeń chirurgicznych;
 2. Opieka nad pacjentem ze stomią;
 3. Opieka paliatywna w przebiegu chorób nowotworowych;
 4. Opieka nad pacjentem z ranami trudno gojącymi w przebiegu chorób przewlekłych/owrzodzenia podudzi, cukrzyca;
 5. Opieka nad pacjentem w przebiegu chorób nefrolgicznych;
 6. Opieka nad pacjentem z cukrzycą;
 7. Opieka nad pacjentem w przebiegu schorzeń neurologicznych;
 8. Opieka nad pacjentem w przebiegu schorzeń chirurgicznych;
 9. Opieka nad pacjentem w przebiegu schorzeń układu pokarmowego.

Czas trwania: 2 dni (kurs weekendowy).

 

Koszt kursu: 170zł (cena promocyjna 150zł dla Absolwentów lub Słuchaczy Aurelus Edukacja). W cenę szkolenia wliczona jest również przerwa kawowa.

 

Dlaczego warto rozwijać się razem z nami?

 

 • praca opiekuna medycznego wymaga wiedzy i zaangażowania, dlatego warto podnosić swoje kwalifikacje,
 • jeśli chcesz pracować za granicą, mamy możliwość nauki branżowego języka niemieckiego (oferta skierowana specjalnie dla opiekunów medycznych),
 • zajęcia składają się z części teoretycznej i praktycznej oraz są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę medyczną,
 • po ukoczeniu szkolenia możesz otrzymać od nas certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności w języku polskim lub niemieckim.

A co, jeśli jeszcze nie masz wykształcenia medycznego, a chciałbyś podjąć pracę w tym zawodzie? W naszym Studium posiadamy również ofertę kształcenia na kierunku Opiekuna osób starszych, Opiekuna medycznego, Opiekunki środowiskowej oraz Opiekuna w domu pomocy społecznej.

Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się KURS UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY skierowany do osób indywidualnych, które chcą nieść pomoc potrzebującym, jak również do firm oraz instytucji, których obowiązkiem jest przeprowadzenie takich szkoleń dla swoich pracowników.

Na kurs możesz zapisać się on-line poprzez nasz formularz zgłoszeniowy, mailowo, telefonicznie, bądź osobiście w naszym sekretariacie (zakładka kontakt).

 

SZKOLENIA ORGANIZOWANE SĄ WYŁĄCZNIE DLA GRUP MIN. 8 OSÓB.

 
Top